güvenlik

Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç Km?

Antalya Belek arası 35 km'dir

Antalya Havalimanı Araç Kiralama
Araç kiralama çağımızın yaşam koşullarının ve yükselmiş standartlarının bir gereği olarak, sürekli olarak artan bir ihtiyaç eğrisi ortaya çıkarmaktadır. Oluşan ihtiyaçla doğru orantılı olarak sürekli nitelikleri, kalitesi ve standartları artmakta olan araba kiralama hizmetlerinin, yirmi yıldan uzun bir süredir Antalya bölgesinde ki başarılı temsilcisi kuruluşumuz, yeniçağın yeni ihtiyaç türlerine uygun olarak sürekli olarak geliştirmeye devam ettiği hizmet standartlarıyla faaliyetlerini üstün bir başarıyla sürdürmektedir.
Her ihtiyaç ve ekonomik gruba özel olarak hazırlanmış olan hizmet paketlerimizin yanı sıra, günümüzün yaşam koşullarına bağlı olarak oluşan yeni ihtiyaç türlerine de özel çözümler üretebilmekte olan firmamız, tüm kiralama hizmetleri sırasında ücretsiz danışmanlık hizmetleri de sunuyor. Antalya Havalimanı araç Kiralama hizmetlerini üstün standartlara bağlı kalarak sunmakta olan firmamız, her ekonomik gruba hitap eden araç fiyatlarıyla alanında benzersiz bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Antalya Havalimanı araç kiralama taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebilen firmamız, havalimanından tarafımıza ulaşılan tüm talepleri ücretsiz araç teslimi hizmetiyle sunarak, sektöründe benzersiz bir çözüm ortaya koymaktadır.

Antalya Rent A Car
Son birkaç yıl içerisinde oldukça büyük bir hız ile gelişen ve dünyanın her yerinde oldukça popüler olan ve insanlar tarafından tercih edilmekte olan yeni hizmet alanlarından araç kiralama hizmetleri Türkiye'de de oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle Türkiye gibi doğal harikalar cenneti olan bir ülkenin turizm başkenti olan Antalya'da araç ihtiyaçlarına yönelik olarak ekonomik araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır.
Bu kapsamda da günümüz modern Türkiye'sinde artık Antalya'da araç kiralama hizmetleri çok daha modern ve teknolojik sistemlerin altyapı üzerinden hizmet vermektedir. Özellikle de günümüz modern teknolojisinin en etkin şekilde kullanımı ile birlikte internet üzerinden online olarak Antalya rent a car hizmetleri sunulmaktadır.
İnternet üzerinde yer almakta olan araç kiralama hizmetleri ile sadece birkaç dakika içerisinde çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde ileri bir tarihe kiralık araç rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Böylece araca ihtiyacınız olduğu tarihte, ihtiyacınız olan marka ve modelde aracın bulunmaması gibi bir sorun ile de karşı karşıya kalmazsınız.

Antalya Havalimanı Kiralık Araç
Son yılların en hızlı gelişen ve en popüler hale gelen hizmet alanlarının başında gelen araç kiralama hizmetleri ile araç ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli ve geniş ölçekli, modern çözümler sunuluyor. Antalya'da sizlere dünya standartlarına uygun araç kiralama hizmetleri sunuyoruz.
Böylece araç ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve en kaliteli şekilde karşılayabilme fırsatlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde, Antalya gibi turizm başkenti olan bir kentte araç ihtiyaçlarınızı bütçenize göre karşılayabilirsiniz.
Geniş araç filomuz içerisinde yer alan birbirinden farklı marka ve modellerdeki araç seçeneklerimiz sayesinde ihtiyacınıza yönelik olarak kolayca araç kiralayabilirsiniz. Geniş araç seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza ya da keyfinize göre kolayca istediğiniz araç modelini kiralayabilirsiniz.
Böylece daha güvenli bir sürüş imkanını sizlere sunabiliyoruz. Antalya havalimanı kiralık araç hizmetlerimize online olarak da ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre şekillenen araç filomuzda yer alan her bir araç düzenli bakım ve kontrol işlemlerine tabii tutulmaktadır. Sitemizde yer alan online kiralık araç rezerve hizmetlerini kullanarak, kolayca Antalya'ya yapacağınız havayolu seyahatinizin tarihine araç kiralayabilirsiniz.
Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç Km? Antalya Belek arası 35 km'dir 595477
  • 01.11.2014 - 30.11.2014 tarihleri arası RENAULT CLIO 4 %10 indirimli fiyatlarla!
  • 01.11.2014 - 30.11.2014 tarihleri arası MERCEDES C180 %10 indirimli fiyatlarla!
  • 01.11.2014 - 30.11.2014 tarihleri arası DACIA DUSTER %10 indirimli fiyatlarla!
  • 01.11.2014 - 30.11.2014 tarihleri arası BMW 320D %10 indirimli fiyatlarla!
ARAÇ KAMPANYALARIMIZ
ALIŞ BİLGİLERİ
DÖNÜŞ BİLGİLERİ
KUR HESAPLAMA
HABERLER & DUYURULAR
Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç Km? Antalya Belek arası 35 km'dir. Antalya'nın doğusunda yer alan bu şirin beldemize gitmek isterseniz; toplu taşıma araçlarıyla yaklaşık 45 dakika, şirketimizden kiralayacağınız son model bir araçla ise sadece 30 dakika sürmektedir. Dilerseniz sizi Belek'e vip araçlarımız ve profesyonel ekibimizle Antalya havalimanı Belek transfer hizmetimizle sorunsuz ulaştırabiliriz veya Antalya havalimanı teslimatlı rent a car hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Antalya Havalimanı Belek Arası Kaç Km?