ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Güvenilir Rent A Car Firması Antalya

Antalya ülkemiz adına turizm açısından lokomotif kent konumundadır. Yaz ve kış olarak ayırt edilmeden turizmin var olduğu nadir şehirlerdendir..

Özellikle yaz ayları baz alındığında ülkemize giren turist sayısının neredeyse yarısı Antalya’yı ziyaret etmektedir. Sadece yaz turizmine yönelik olmaması Antalya’yı çok ayrı bir yere koymaktadır. Ülkemizin hava şartlarını ele alırsak kışı neredeyse en ılıman geçiren şehir sadece Türkiye açısından değil tüm Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere kış sıcaklığının en yüksek yaşandığı şehirdir. Kışın Avrupa'nın bir çok ülkesinden futbol takımları dahil olmak üzere farklı bıranşlara sahip spor kulüpleri kış kamplarını Antalya da geçirmektedir. Spor takımlarının sayısı binli rakamları bulmakta buda başta Antalya olmak üzere ülkemizi tün dünya da turizmin gözde mekanları haline getirmektedir.

Tüm Dünya da olduğu gibi ülkemizde de turizm için hizmet veren ticaret kolları oldukça fazladır. Bunların başında konaklama, otelcilik, restaurant, cafe, bar, clup, rent a car, hava, kara ve deniz taşımacılığı en önemlileridir. Antalya’ya ziyarete gelmek isteyen insanlar genelde internette araştırma yaparak ailesi yada birey olarak güvenle konaklayabileceği bir yer aramak kadar güvenilir araç kiralama firmalarını da titizlikle araştırmaktadırlar. Antalya havalimanı yada otobüs terminaline indiğiniz anda google da kısa bir arama yaptıktan sonra Antalya güvenilir rent a car firması denilince ilk sıralarda geldiğimizi göreceğinizden hiç bir şüphemiz yoktur. Bu sektöre vermiş olduğumuz 14 yıllık uzun bir hizmet sürecinde Rant Car Rental olarak ilk önceliğimiz güvene dayalı koşulsuz memnuniyettir. Firmamıza ait filomuzda talep edeceğiniz hertürlü segmentten araç bulunmaktadır. Sizin tercihlerinize odaklanarak ekonomik sınıf dizel Fiat Linea, Fiat Egea, Renault Clio, Renault Seymbol, Renault Fluence, Renault Megane, Hyundai İ20, Hyundai Accent Blue, Peugeot 301, Ctroen C Elize, Opel Corsa, Opel Astra, Volkswagen Polo, Volkswagen Jetta, Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Tourneo gibi birçok markayı bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca lüks grupta Mercedes C 180, Mercedes E 200, Mercedes A180, BMW 3.20, BMW 5.20 başta olmak üzere hayatınıza ayrıcalık ve prestij katacak markaları da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Araç kiralarken kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firmamı aramıştınız doğru adrestesiniz. Size 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız. Rent a car ile ilgili aklınızda ki tüm sorular için tereddütsüz bize ulaşabilirsiniz. Sektöre ait tüm bilgi ve birikime sahip profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunabilmek bizim için birinci önceliklerdendir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bu haber için herhangi bir yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

top