ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Neden Araç Kiralanır?

Araç kiralamak satın almaya nazaran bizleri bir çok sorumluluktan kurtarmaktadır. Bunları kısaca özetlemek gerekirse sıralama söyle olur. 

İlk olarak araç satın almak için ayıracağımız bütçeden feragat etmiş oluruz. Bu bütçeyi işimiz için öz sermayeye dönüştürüp gelirimizi arttırabiliriz. Eğer bir işletme sahibi değilsek araç için ödeyeceğimiz miktarı gelecek için faydalı bir çok yatırıma dönüştürebiliriz. Diğer nedenlere gelince sırasıyla aracın zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası, yılda iki kez ödenen motorlu taşıtlar vergisi ve tabiki aracın periyodik bakımlarıdır. Araç kiralayarak bunları rent a car firmasından hizmet olarak alabiliriz. Aldığımız bu hizmetlerle hem bu işlerin takibi ve sorumluluğu hem de iş yükü açısından fayda sağlamış oluruz. Bunlara ayıracağımız değerli zamanımızı bir çok etkinlik için kullanabiliriz.

Günümüz büyük şehirlerinde yol ve yoğun trafik göze alındığında ufak tefekte olsa kazalar kaçınılmaz olmuştur. Dalgınlık, iş yoğunluğu, iletişim sebepleri trafikte kazalara sebebiyet vermektedir. Konumuzla ilgisine gelince  bu kazalardan dolayı araç satın alındığında ister istemez yatırdığımız bütçe miktarı değer kaybına uğrayacaktır. Bu da bize zarar hanesine yazılacak negatif bir faktördür. Sürekli değişen ve gelişen otomotiv sektöründe isteklerimiz de bu doğrultuda sürekli değişmektedir. Yeni çıkan bir model ya da yeni bir özellik gelişimi tüketicileri sürekli araç yenilemeye teşvik etmektedir. Her araç alım satımında uğrayacağımız maddi kayıplarımızı da hesaba katarsak araç kiralama çok mantıklı bir seçenek olarak karşımızda durmaktadır. Kiralayarak model ve marka değişimini dilediğimiz zaman yapabilir bundan dolayı herhangi bir maddi zararımızda olmaz.

Neden araç kiralanır sorusuna bunlar gibi daha sayabileceğimiz bir çok sebep bulunabilir. Sizleri sorunsuz araç sahibi olmanın kolay yolu olan rentacarantalya.com dan araç kiralamaya davet ediyoruz. Bize dilediğiniz zaman telefon ile ulaşabilir ya da resmi web sitemiz üzerinden 7/24 araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bu haber için herhangi bir yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

top