ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Bmw 3.20
Bmw 3.20 (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x4 Dizel Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : Beygir Gücü : Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Antalya ilinin yeni gözdesi olan ve son dönemlerde en fazla turist çeken bölgelerden bir tanesi olarak gösterilen Minicity, sizleri de beklemektedir. Antalya'nın yeni kültür merkezi, eğlence merkezi olarak gösterilen ve günümüzün en gözde ziyaret alanları arasında bulunan Minicity, en seçkin mimari eserlerin minyatür figürlerinin bulunduğu bir ortamdır. Titiz çalışmalar neticesinde, fotoğraflama çalışmaları neticesinde ortaya çıkarılan ve orijinallerinin 25’de 1 oranında küçültülen tüm eserleri inceleyebilir, eşsiz eserlerin bir arada bulunduğu Minicity içerisinde, eğlenceli, heyecanlı ve kültürel açıdan sizleri tatmin edecek bir gezi organize edebilirsiniz. Eğer Minicity bölgesine erişim veya ulaşım konusunda ya da nasıl ulaşabilirim konusunda bir endişeniz bulunuyor ise, firmamızın sizlere sunmuş olduğu ekonomik araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma portföyümüzde, envanterimizde farklı araç tipleri bulunmakta olup, dilerseniz BMW 3.20 araç modelleri kiralama imkanına da ekonomik şartlarda sahip olabilirsiniz.
 
Tarihe ışık tutan ünlü mimari eserlerin minyatürlerinin yer aldığı Minicity ile buluşmak, bu görsel şölen içerisinde yer almak, eşsiz anılar meydana getirmek istiyor iseniz, sadece firmamızı aramanız, BMW 3.20 dahil herhangi bir araç modelini kiralama talebini iletmeniz yeterlidir. Dilerseniz Havalimanından da Antalya Havalimanı Rent A Car özelliği sayesinde araç kiralayabilir, doğrudan şehrin farklı noktalarına hatta minyatür figürlerin yer aldığı Minicity bölgesine de erişim imkanına, konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
144.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
147.00 149.00 151.00 153.00 155.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top