ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Citroen C-Elysee Dizel
  • Citroen C-Elysee Dizel
  • Citroen C-Elysee Dizel
Citroen C-Elysee Dizel
Citroen C-Elysee Dizel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 2

x5 x3 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Yok
Antalya denilince, Antalya seyahati denilince programa dahil edilmesi gereken ortamlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki, Manavgat Şelalesi olacaktır. Antalya ile özdeşleşen bu muhteşem güzelliğe erişim sağlamak istiyor iseniz, şehrin gürültüsünden uzak, şehrin kalabalığından uzak bir alanda huzur içerisinde ve eşsiz güzellikler dahilinde bir tatil programı hazırlanmayı düşünüyor iseniz, Antalya Rent A Car size Manavgat Şelalesi'ne ulaşım konusunda gerekli her türlü desteği sağlayacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan Citroen C Elysée dizel araç modelleri ile de hizmet sağlanmakta olup, arzu etmeniz halinde Havalimanına, arzu etmeniz halinde şehirler arası otobüs terminaline araç görevlendirilmeleri yapılmakta ve bu konforlu araç ile tatildeki seyahat planınız şekillendirilmektedir.
 
Antalya'da yer alan Manavgat Şelalesi bilindiği üzere, 5 metrelik bir falezden aşağıya doğru suların dökülmesi neticesinde oluşan emsalsiz bir güzelliktir. Şehrin kalabalığı, şehrin gürültüsü bu şelale ortamında sizlere uzaklarda kalmakta olup, bir taraftan bu güzelliği resmedebilir, diğer taraftan Manavgat Şelalesi kenarında arzu edenler piknik sefası da sürebilirler. Bölgeye erişim konusunda nerede olur iseniz olun, herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Firmamız gerek duyulması halinde ya da talep edilmesi halinde, lüks araç bürosunun içerisinde bulunan Citroen C Elysée dizel araç modelleri ile de sizlere hizmet vermektedir. En konforlu, en ekonomik, en güvenli araçlar sizlere tahsis edilmekte olup, ister günü birlik, ister tatil süresince ulaşım sorununu ortadan kaldırmak amacı ile sizlere gereken her türlü destek sağlanmaktadır.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
25.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
25.00 26.00 26.00 27.00 29.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top