ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Dacia Duster Dizel
Dacia Duster Dizel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 21 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x4 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı Kredi Kartı ile ödeme
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var
Antalya, Türk turizmine önemli destek sağlayan şehirlerimizden bir tanesidir. Bu şehre seyahat etme amacınız, sadece emsalsiz plajlar olmamak ile birlikte, şehre bir kere erişim sağladığınız anda, tatil planınızın dolu dolu geçmesini sağlayacak eşsiz güzellikler bulunmaktadır. Bu güzelliklerin arasında ya da ziyaret edilmesi gereken bölgelerin arasında, Adrasan koyuda yer almakta olup, özellikle bu kültüre alışmış ve gezinin prensiplerini benimsemiş iseniz, mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir tanesidir. Adrasan koyu, Helenistik çağın izlerini taşıyan bir ortam olmak ile birlikte, emsalsiz doğa, tarihi doku bir arada bulunmaktadır. Bu belgeye erişim konusunda koyun güzelliklerini görmek, yaşama ve hissetme konusunda bir araç ihtiyacınız meydana geliyor ise, firmamız bünyesinde bulunan Dacia Duster dizel marka araçlardan kiralayabilir, günlük ya da haftalık veya tatil süresince tüm ulaşım problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
 
Şehre hava yolu ile ulaşmayı düşünüyor iseniz, Havalimanı içerisinde bulunan Antalya Havalimanı Rent A Car acentamız sayesinde, Dacia Duster dizel marka araçlardan kiralama imkanınız bulunmaktadır. Hava limanından doğrudan Adrasan koyu bölgesine intikal edebilir, bu güvenli, konforlu araç sayesinde problemsiz, rahat bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğa harikasında bulunmak, Antalya'nın sadece bu koyunu değil, tüm bölgesini dolanmak ve tatilinizin dolu dolu, emsalsiz bir şekilde geçmesini sağlamak istiyor iseniz, sizlere sağladığımız en uygun, en ekonomik ve en güvenli araç kiralama hizmetleri sayesinde, tüm noktaları detaylı bir şekilde gezebilir ve tatilinizden memnuniyetle ayrılabilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
35.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
35.00 38.00 38.00 40.00 40.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top