ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Fiat Linea Dizel
  • Fiat Linea Dizel
  • Fiat Linea Dizel
Fiat Linea Dizel
Fiat Linea Dizel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x3 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : 1201-1400cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Antalya merkeze ya da bu güzel şehrin ilçesine tatil yapmaya geliyor iseniz, konaklayacağınız otele ya da pansiyona nasıl ulaşacağınız konusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Firmamız sizlere Fiat Linea dizel araçlardan oluşan ve diğer tüm araç seçeneklerini içeren geniş portföyü ile hizmet sunmaktadır. 24 saat boyunca farklı noktalar üzerinden araç teslim işlemleri gerçekleştirilmekte olup, Antalya Rent A Car şehir içi ulaşım konusunda karşılaşacağınız her türlü sıkıntıyı, konforlu bir şekilde ortadan kaldırmak için, aralıksız bir şekilde çalışmaktadır. İstediğimiz bölgede, sorunsuz bir şekilde konforlu araçlarımızla seyahat etme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.
 
Şehir içerisinde düzenlenen etkinliklere katılmak istiyor iseniz, ticari amaçlı olarak bu şehirde bulunuyor iseniz ya da turizm cenneti olan bu şehrin farklı noktalarında vaktinizi değerlendirmeyi düşünüyor iseniz, firmamız bünyesinde bulunan modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ekonomik araçlar ile şehir içi ulaşımında konforlu bir şekilde hareket etmeyi düşünüyor iseniz, Fiat Linea dizel araçlarında yer aldığı filomuzdan faydalanabilirsiniz. Sadece bize ulaşmanız, telefon üzerinden ya da internet üzerinden firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Şehir içinde oluşturduğumuz araç teslim noktalarında, bulunduğunuz adrese, personelimiz tarafından araçlar teslim edilmekte ve ihtiyacınızın giderilmesine müteakip, tekrar aynı noktalardan personelimiz tarafından araçlar sizlerden teslim alınmaktadır. En uygun şekilde, en ekonomik araçlar, ulaşım sorununu ortadan kaldıran her noktaya, konforlu araçlar içerisinde erişim imkanını, sizlere sağlayan firmamızın, özellik ile dizel araçlar ile vermiş olduğu hizmetlerde, daha uygun ve ekonomik bedeller ile hareket etme özgürlüğüne, daha fazla seyahat etme avantajına kavuşabilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
30.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
30.00 30.00 30.00 30.00 30.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top