ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Mercedes C180
Mercedes C180 (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 23 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x5 Dizel Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : Beygir Gücü : Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Güzel bir seyahat planı oluşturmayı düşünüyor iseniz, farklı kültürel değerleri, doğa harikalarını, denizi, güneşi, plajları hayal ediyor iseniz, seyahat planınız içerisine Antalya ilini mutlaka dahil etmelisiniz. Antalya her alanda beklentileri karşılayacak bir şehirdir. Turizm kenti olarak anılmakta olup, bu özelliği elde etmesindeki en önemli etken her ne kadar deniz ve plajlar olarak ya da koylar olarak gösteriliyor olsa da, onun haricinde doğal güzellikler ile de ön plana çıkan bir şehirdir. Şehrin emsalsiz güzelliklerinden bir tanesi, Düden şelaleleri olarak karşınıza çıkacaktır. Düden Çayının kollarından bir tanesi üzerinde bulunan bu muhteşem görselliğe ulaşmak, görmek ve kenarında huzur veren kaliteli vakit geçirmek gibi bir düşünceye sahip olmanız durumunda, Antalya Rent A Car olarak sizlere gereken her türlü ulaşım desteğini sağlamaktayız. Dilerseniz Mercedes C180 marka araçlarımızı ekonomik şartlar ile kiralayabilir, hızlı, güvenli, konforlu bir şekilde Düden Şelaleleri bölgesine seyahat edebilirsiniz.
 
Firmamızın sizlere sağladığı, ulaşım konusunda sağladığı en büyük destek hiç şüphesiz ki, envanterde bulunan Mercedes C180 ve benzeri kalitedeki araçlardır. Hiçbir sorun yaşamadan, hiçbir güvenlik endişesi duymadan, mevsim koşullarına aldırmadan firmamız sayesinde, Düden Şelalesi’ne, Antalya'nın diğer tarihi ve turistik mekanlarına, doğal güzelliklerine rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Hangi noktada olur iseniz olun, hangi ulaşım kanalını tercih ederseniz edin, ister hava limanında, ister şehir merkezinde, ister terminalde firmamıza bir telefon kadar uzaktasınız.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
152.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
153.00 155.00 155.00 155.00 155.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top