ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Mercedes E200
Mercedes E200 (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x4 Benzin Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : Beygir Gücü : Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Benzin Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Antalya iline giriş yaptığınız andan itibaren, ziyaret edebileceğiniz, hizmet alabileceğiniz farklı kültürleri, doğayı, olağanüstü görsellikleri görebileceğiniz, yaşayabileceğiniz oldukça farklı seçenekler sizlerin karşısına çıkmaktadır. Antalya turizm şehridir. Antalya plajları, sahilleri, koyları ile ünlüdür. Ancak sadece plajlar, doğal güzellikler, sahil, deniz, kum, güneş gibi özellikler ile değil, aynı zamanda tarihi dokusu ile de ön plana çıkan bir şehrimizdir. Antalya ilinde bulunduğunuz sürece, ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar arasında, Alanya Kalesi de bulunmaktadır. Ülkemizin emsalsiz tatil şehirlerinden bir tanesi olan Antalya'nın Alanya ilçesine gittiğinizde, sizleri denizden 250 metre yükseklikte kurulmuş olan ve 6,5 kilometre sur uzunluğuna sahip olan Alanya Kalesi karşılayacaktır. Buraya ulaşma konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyor iseniz, Mercedes E200 ve benzeri araç seçeneklerinden herhangi bir tanesini, firmamız üzerinden kiralama işlemini gerçekleştirebilir ve ziyaret planlarınızın ulaşım açısından sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
 
Antalya merkezden tüm ilçelere, Antalya şehir merkezi içerisinde gerçekleştireceğiniz seyahatlerin kusursuz ve konforlu bir şekilde olmasını düşünüyor iseniz, hava alanında hizmet veren, terminalde hizmet veren ya da şehir merkezinde hizmet veren Antalya Rent A Car sizlerin karşısında bulunmaktadır. Mercedes E200 ve diğer bütün lüks araçları kiralama şansınız, ekonomik bedeller ile istediğiniz noktadan kiralama şansınız bulunmaktadır. Tarihi dokuyu gezmek, Alanya'yı ziyaret etmek, Alanya Kalesini görmek ve şehrin tüm ilçeleri de dahil olmak üzere, tüm dokularını rahat bir şekilde doyasıya gözlemlemek istiyor iseniz, ulaşım açısından hizmet alabileceğiniz emsalsiz bir şirket arıyor iseniz, firmamız sizlere bir telefon kadar uzakta bulunmaktadır.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
160.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
163.00 164.00 165.00 165.00 165.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top