ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Opel Corsa
Opel Corsa (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x3 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : 1201-1400cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Antalya ilinde Turizm denilince ilk akla gelen eşsiz plajlar, masmavi deniz, gökyüzü, orman ve antik kentler değildir. Evet, Antalya iline gidenler genelde turizm etkinliklerinde, antik tiyatroları, şehrin tarihi kalıntılarını, plajları, sahilleri, koyları ziyaret etmeyi düşünürler. Ancak Antalya'nın farklı bir özelliği de bulunmaktadır. Saklıkent Kayak Merkezi Antalya gibi sıcak iklime sahip olan bir şehrin hemen yan bölgesinde yer almaktadır. Türkiye'nin doğal güzelliklerinden bir tanesi olmak ile birlikte, ulaşım konusunda Antalya'ya 1 saatlik mesafede yer aldığı görülmektedir. Bu mesafeyi kat etmek, şehrin dokusuna, mimarisine ya da yaşam tarzına aykırı olduğu düşünülen kayak merkezini ulaşmak istiyor iseniz, arzu etmeniz halinde, Opel Corsa otomatik araçlarımız ile de ulaşım sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Şehrin her noktasında kurulmuş olan acentalarımız sayesinde, Saklıkent Kayak Merkezine, Antalya merkezine 1 saat mesafede yer alan bu bölgeye rahat bir şekilde ulaşım imkanı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Antalya Rent A Car olarak, araç portföyümüz içerisine Opel Corsa otomatik araçları da dahil etmiş durumda bulunmaktayız. Bu araçlarımızın konforu ve lüksü ile seyahat etmeyi düşünüyor iseniz ve Antalya ilimizde bulunan ziyaretlerinizde ulaşım sorunu tamamen ortadan kaldırmayı düşünüyor iseniz, firmamız ile irtibata geçmeniz, müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri ve araç portföyünü elde etmeniz yeterlidir. Şehir merkezine gelebilir, havaalanına gelebilir, turistik mekanları, antik kentleri dolaşabilirsiniz. Farklı bir ortam arıyor iseniz, sıcak ilimizde kayak merkezi olduğunu duymamış iseniz, Saklıkent Kayak Merkezine ulaşma konusunda, ekonomik araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
35.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
35.00 38.00 38.00 40.00 40.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top