ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Renault MeganeSON DAKİKA
Renault Megane (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 23 / Min. Ehliyet Yılı : 2

x5 x5 Dizel Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : Beygir Gücü : Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Yok USB Bağlantı : Yok
Antalya ilinde yer alan gezilecek yerler arasında bulunan ve  görülmesi gereken şelaleler arasında yer alan muhteşem görsellerden bir tanesi, Kurşunlu Şelalesi olarak sizlerin karşısına çıkmaktadır. Eğer Antalya iline gelmeyi düşünüyor iseniz, anılarınız arasında kalacak şekilde bir tatil planlaması yapıyor iseniz, Aksu ilçe sınırları içerisinde bulunan Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı da, mutlaka gezi programınız ya da tatil programınızın içerisinde yer almalıdır. Aksu ilçesinde yer alan Kurşunlu Şelalesine erişim konusunda nasıl bir hizmet alabileceğinizi ya da nasıl daha güvenli, hızlı ve konforlu bir şekilde Kurşunlu Şelalesine ulaşabileceğinizi düşünüyor iseniz, Renault Megane marka araçlarında yer aldığı, geniş araç portföyümüz sizleri beklemektedir.
 
Kurşunlu Şelalesi doğal güzelliklerden bir tanesi olmak ile birlikte, Antalya kent merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Aksu sınırları içerisinde yer alan ve doğal güzelliklerden bir tanesi olan Kurşunlu Şelalesi, 18 metre yükseklikten dökülen bir şelale olarak Türkiye'nin büyük Şelaleleri arasında ve görülmesi gereken doğal güzellikleri arasında bulunmaktadır. 2 kilometrelik bir kanyon içerisinde yer alan ve birbirine bağlı 7 küçük göletten meydana gelen Kurşunlu Şelalesini ziyaret etmek istiyor iseniz, şehre geldiğiniz andan itibaren, Antalya Rent A Car envanterinde bulunan Renault Megane ve benzer marka araçları kiralayabilir, ekonomik bir şekilde lüks araçlar ile seyahatinizi, gezi planınızı meydana getirebilirsiniz. En ekonomik fiyatlar ile farklı noktalardan gerçekleştirilen araç testleri ile Havalimanı dahil olmak üzere, her alandan alabileceğiniz araçlar ile tüm Antalya bölgesinde rahat bir şekilde ve konforlu bir şekilde seyahat etme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
42.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
42.00 43.00 43.00 45.00 45.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top