ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Renault Symbol Dizel
  • Renault Symbol Dizel
  • Renault Symbol Dizel
Renault Symbol Dizel
Renault Symbol Dizel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 21 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x4 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı Kredi Kartı ile ödeme
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 76-100 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Yok
Türkiye'nin eşsiz güzelliklerine sahip illerinden bir tanesi olan Antalya'ya seyahat etmeyi düşünüyor iseniz, bu ildeki seyahatlerinizde kullanmak amacıyla farklı modeller ve farklı özelliklere sahip araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Şehir içi turlarınızda ya da seyahatlerinizde veya iş amaçlı yapacağınız ziyaretlerinizde, firmamız bünyesinde bulunan Renault Symbol dizel marka araçlarda sizlere tahsis edilmektedir. Ekonomik olmaları, sürüş konforu sağlamaları ve güçlü yol tutuşları ile dikkatleri üzerine çeken Renault markasının, en fazla tercih edilen seçenekleri arasında yer alan Symbol dizel araç ile yolculuklarınızda, şehir içi seyahatinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan farklı araç seçeneklerinin içerisinde, en fazla tercih edilen model konumunda bulunmakta olup, Antalya içerisinde her alanda farklı noktalar üzerinden sizlere araç teslimatları gerçekleştirilmektedir.
 
Antalya merkez, Kaleiçi, Olimpos Antik Kent, Yanartaş, Kaş, Kalkan, Kale gibi herhangi bir bölgeye gitmek istiyor olabilirsiniz. Antalya'da düzenlenen festivallere katılmayı düşünüyor iseniz, şehrin güzel dokusu hakkında bilgi sahibi olmak ve her noktasını dolaşarak, bu şehirden güzel anılar ile ayrılmayı düşünüyor iseniz, firmamız tarafından sizlere gereken her türlü kolaylık, araç kiralama konusunda sağlanmaktadır. Arzu etmeniz halinde, hava yolu seyahatini kullanmayı düşünmeniz durumunda, Antalya Hava limanı Rent A Car hizmeti ile de sizlerin yanında durmaktadır. Hava alanına geldiğiniz andan itibaren, aracın size tahsis edilmesini istiyor iseniz ve tercihinizi de Renault Symbol dizel marka araçlardan yana kullanacak iseniz, bizim ile irtibata geçmeniz, seyahate başlamadan önce aracın size tahsis edilmesini sağlamanız yeterlidir.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
24.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
25.00 27.00 31.00 32.00 33.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top