ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Volkwagen Caravelle
  • Volkwagen Caravelle
  • Volkwagen Caravelle
Volkwagen Caravelle
Volkwagen Caravelle (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 23 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x9 x4 Dizel Manuel Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 126-150 BG Yakıt Türü : Manuel Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 9 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var
Antalya denilince, Antalya'da görülecek ya da gezilecek yerler denince akla ilk gelen ortamlardan bir tanesi, Oymapınar Gölü olacaktır. Oymapınar Gölü tekne turu yapabileceğiniz, çevresinde bulunan ormanlık bölgelerde ve dağlık alanlarda gezi tertipleyebileceğiniz, görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile seyahat etmeyi düşündüğünüz yakınlarınız ile bu eşsiz ortamı görmek istiyor iseniz, bölgeye ulaşma konusunda ya da Oymapınar Gölü güzelliklerini doyasıya yaşamak konusunda, seyahat yönünden herhangi bir tereddüt duymanıza gerek yoktur. Firmamız bünyesinde bulunan araçlar içerisinde, en fazla tercih edilen Volkswagen Caravelle aracı, ihtiyacınız karşılığında sizlere tahsis edilmekte, en uygun bedeller ile Antalya şehrinin ve özellik ile görülmesi gereken Oymapınar Gölü'nün konforlu bir şekilde ziyaret edilmesi amacı ile sizlere eşlik etmekte.
 
Uygun bedeller ile bir araç kiralamak istiyor iseniz, Oymapınar Gölü'ne ve civarda bulunan tüm tarihi dokulara, aynı zamanda doğa harikası görüntülere erişim sağlamak istiyor iseniz, seyahatinizin, şehir içi ulaşımın, uzun konforlu bir şekilde gerçekleşmesi için Volkswagen Caravelle araçlarımızı kiralama yöntemini kullanabilirsiniz. Antalya Rent A Car olarak bölgede bulunan en ekonomik işletme özelliği sayesinde, seyahatinizin daha uygun bedeller ile gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Firmamız ile irtibata geçmeniz, aracı talep etmeniz ve farklı teslim noktalarından herhangi bir tanesine aracın getirilmesini sağlamanız yeterlidir. Güvenli, konforlu bir şekilde, hiçbir güvenlik endişesi yaşamadan, ekonomik bedeller ile Antalya şehrini dolaşmak, Oymapınar Gölü'nün emsalsiz güzelliklerini görmek ve tatilinizi gezi kültürü içerisinde tamamlamak istiyor iseniz, firmamız 24 saat boyunca sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak gerekli portföye sahip bir işletmedir.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
65.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
68.00 71.00 74.00 77.00 80.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top