ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Volkwagen Passat Dizel Otomatik
  • Volkwagen Passat Dizel Otomatik
  • Volkwagen Passat Dizel Otomatik
  • Volkwagen Passat Dizel Otomatik
Volkwagen Passat Dizel Otomatik
Volkwagen Passat Dizel Otomatik (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 22 / Min. Ehliyet Yılı : 3

x5 x3 Dizel Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : 1401-1600cc Beygir Gücü : 101-125 BG Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Dizel Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Yok Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var
Antalya Çıralı’da bulunan Yanartaş, Olimpos’un sönmeyen ateşi olarak tabir edilmektedir. Büyüleyici görüntüsü ile şehrin turizm merkezlerinden bir tanesi haline gelen Yanartaş’a gitmek, burayı görmek ve küçük kaya parçalarından meydana gelen, denize yakın manzaraya sahip, bu görselliğin eşsiz güzelliğinin farkına varmak istiyor iseniz, şehre karayolu ve havayolu ile ulaşarak, Çıralı ve Yanartaş bölgesine gerçekleştireceğiniz kısa bir seyahatten sonra, ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Eğer gerek hava alanından, gerek ise kara yoluyla geleceğiniz terminalden, bölgeye ulaşma konusunda bir endişe duyuyor iseniz, firmamız her iki alanda da hem karayolu bölgesinden ulaşımda, hem de havayolu bölgesinden ulaşımda, sizlere Volkswagen Passat dizel otomatik araçlar ile ulaşım imkanı sağlamaktadır. Konforlu, sorunsuz bir şekilde bölgeye ulaşmak ve bu turizm cennetinin doğal güzellikleri ile baş başa kalmak istiyor iseniz, sadece firmamızı aramanız yeterlidir.
 
Volkswagen Passat dizel otomatik araçlar filomuz içerisinde bulunmakta olup, kendimize ait olan araçları isteyen tüm ihtiyaç sahiplerine, Antalya Havalimanı Rent A Car olarak adrese teslim olacak şekilde tahsis etmekteyiz. Sadece firmamız ile irtibata geçmeniz, internet üzerinden ya da irtibat telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisine ulaşmanız yeterlidir. Hava limanından alacağınız araç ile Çıralı bölgesinde bulunan Yanartaş bölgesine, lüks aracınız içerisinde, dilediğinizce ve konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ekonomik bedeller ile sizlerin karşısına çıkarılan araç filomuzun en fazla tercih edilen seçenekleri arasında, zarafeti, konforu, kullanım kolaylığı ve ekonomik bedeli ile dikkat çeken Volkswagen Passat dizel otomatik araçlarda yer almaktadır.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
88.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
90.00 93.00 93.00 94.00 95.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top