ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
  • Volkwagen Polo Dizel
  • Volkwagen Polo Dizel
  • Volkwagen Polo Dizel
Volkwagen Polo Dizel
Volkwagen Polo Dizel (veya benzeri)

Min. Sürücü Yaşı : 23 / Min. Ehliyet Yılı : 2

x5 x3 Benzin Otomatik Fiyata Dahil Olan Hizmetler Kredi Kartı ile ödeme 7/24 Araç Teslimatı Havalimanı Teslimatı
Motor Hacmi : Beygir Gücü : Yakıt Türü : Otomatik Vites Türü : Benzin Kişi Sayısı : 5 Kişi Sunroof : Var Bluetooth : Var USB Bağlantı : Var
Antalya'yı ziyaret etmeniz için tatil planınıza bu şehri dahil edebilmeniz için, sadece deniz, güneş gibi gerekçeler bulunmamaktadır. Antalya her yönüyle turist çeken bir il olmak ile birlikte, en büyük özelliği elbette ki eşsiz kumsalları, güneşi olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak şehrin tarihi dokusu üzerinde de emsalsiz eserlerin bulunduğu görülmektedir. Rhodiapolis Antik Kenti Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olmak ile birlikte, şehrin Kumluca ilçesinde Sarıcasu köyü yakınlarında bulunan bir tepe üzerine yerleştirilmiştir. Rhodiapolis antik kentini ziyaret etmek istiyor iseniz, Rodoslar tarafından kurulan bu şehrin eşsiz güzelliğini görmek ve tatiliniz boyunca benzer tarihi dokular içerisinde yer almak istiyor iseniz, Antalya Rent A Car sizlere farklı araç modelleri ile seyahat imkanı sunmaktadır. Volkswagen Polo dizel marka araçlarımız kiralanacak araçlar portföyünde yer almakta olup, sorunsuz bir şekilde ulaşım imkanının gerçekleştirilmesi konusunda sizlere tahsis edilmektedir.
 
Antalya şehir merkezine ya da Havalimanına veya terminaline erişim sağlamış iseniz, buradan Kumluca ilçesine ve Kumluca ilçesinden Sarıcasu köyüne erişim sağlama konusunda, nasıl ulaşım sağlarım? Şeklinde bir sorunun cevabını arıyor iseniz, firmamız bünyesinde bulunan Volkswagen Polo dizel ve diğer araç seçeneklerinden herhangi bir tanesini tercih edebilir ve seyahat sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Sarıcasu köyüne ulaştıktan sonra, Rhodiapolis Antik Kenti ziyaretinize başlayabilir, bu muhteşem tarihi dokunun içerisinde, eşsiz ve uzun süre ve akıllarda kalacak vakit geçirebilirsiniz.
Araca ait resim galerisi bulunmamaktadır.
Lokasyon Araç Adı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi İndirim
Henüz sistem de araçlar için kayıtlı bir kampanya bulunmamaktadır.
33.00 / Gün

Aylık Kiralamalarda

14-20 Günlük 11-13 Günlük 7-10 Günlük 4-6 Günlük 1-3 Günlük
35.00 37.00 39.00 41.00 43.00
İLETİŞİM
+90 555 033 1 555

MÜŞTERİ YORUMLARI


top